Press Esc to close · Enter for all results
Edwardsville, IL 62025
$425,000
$181 / sq ft
4
Bedrooms
2.5
Bathrooms
2,346
Sq Ft Above Grade
0.284
Acres
Listed: (20587 days on market)
Viewed 2 times on this site.